Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
PES 2015 Demo Çıktı ve İndirmeye Açıldı!
KONAMI'nin büyük beklenti oluşturan futbol oyunu PES 2015 oyunu resmen piyasaya çıktı. Demo sürümü ile indirmek isteyen kullanıcılara sunulan Pro Evolation Soccer PES 2015 için bir de tanıtım videosu yayınlandı.

PES BAŞTAN DOĞMUŞ GİBİ
PES 2015 oyuncularının merakla beklediği Pro Evolution Soccer 2015’in demo sürümü bugün itibariyle dünya genelinde indirilmeye açıldı. FOX Engine ile geliştirilen, adeta yeniden yaratılan bir PES oyununa hazır olun.
 
BU BİLGİLERİ KAÇIRMAYIN! ÖNEMLİ
EA Sports’un satış rekorları kıran futbol oyunu FIFA’nın ezeli rakibi Pro Evolution Soccer ya da çoğumuzun tercih ettiği ismiyle PES’in oynanabilir demosu ilk olarak 18 Eylül günü Japonya’daki PES hayranlarına, 23 Eylül’de de Asya, Kuzey Amerika’daki oyunculara sunulmuştu. Avrupa’da da 24 Eylül yani bugün indirilmeye açılacağı dün Konami tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Japon oyun devi söz verdiği gibi bugün XBOX One, XBOX 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 kullanıcılarına demoyu açtı. Bilgisayar kullanıcıları için ise müjdeli haber bugün de gelmedi.
 
DEMODA NELER YAPILABİLİYOR?
Bu yıl için de eleştirilebilecek FOX Engine ile geliştirilen PES 2015’in konsol kullanıcıları için yayınlanan demosunda sadece gündüz maçı yapılabiliyor ve stadyum değiştirilemiyor. Maçların süresi ise en fazla 10 dakika ile sınırlandırılmış. Oynanabilir takımlar arasında Real Madrid, Atletico Madrid, FC Barcelona, Athletic Bilbao, Bayern Munich, Juventus ve Napoli bulunuyor.
 
PES 2015’in final sürümü ise PC, PlayStation 3, PlayStation 4, XBOX 360 ve XBOX One platformu için Kuzey Amerika’da 11 Kasım, Avrupa’da 13 Kasım’da çıkış yapacak. Konami’nin oyunun demosunu kutlamak için hazırladığı özel videoyu yukarıdan izlemeniz mümkün.

 
:: Diğer Haberler + tüm haberleri gör
 
- PES 2019 Tamamen Lisanslı Türkiye Süper Ligi
- PES 2015'in Çıkış Tarihi ve Kapak Resmi Belli Oldu
- Fifa 2015'te Türkiye Liginden İlk Görseller Geldi
 
   
 
 
  Adres: Çark Cad. Cumhuriyet Mah. Hatip Sk. No: 7 Adapazarı / Sakarya
Tel: 0 264 2824363
E-Posta: bilgi@sakaryaplaystation.com